AUTOBAN

SEYHAN ÖZDEMİR VE SEFER ÇAĞLAR, MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR AKADEMİSİ’NDE MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA 2003 YILINDA AUTOBAN’I KURDULAR. İSTANBUL’UN GALATA SEMTİNDEKİ İLK STÜDYOLARINDA İÇ MİMARİ PROJELERİ GELİŞTİRMEYE BAŞLAMALARINI, 2004 YILINDA PARIS SALON DU MEUBLE’DE İLK ÜRÜN KOLEKSİYONLARINI TANITMALARI İZLEDİ.

2005 YILINDA AUTOBAN, WALLPAPER* DERGİSİ TARAFINDAN ‘EN İYİ GENÇ TASARIMCILAR’ ARASINDA GÖSTERİLDİ VE 2006 YILINDA İKİLİNİN MÜZEDECHANGA PROJESİ AYNI DERGİ TARAFINDAN ‘EN İYİ RESTORAN’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ. 2009 YILINDA AUTOBAN EKİBİ BEYOĞLU’NDAKİ YENİ STÜDYOLARINA TAŞINDI VE 2010 YILINDA YURTDIŞINDAN İLK PROJESİNİ ALARAK HONG KONG’DAKİ ÖDÜLLÜ 208 – DUECENTO OTTO ADLI RESTORANI TASARLADI. BU İŞİ MADRİD’DE BIR YİYECEK İÇECEK SEKTÖRÜ PROJESİ İZLEDİ. 2014 YILINDA AUTOBAN, BAKÜ’DEKİ HAYDAR ALİYEV ULUSLARARASI HAVALİMANI ÇALIŞMASI İLE ‘RED DOT TASARIM ÖDÜLÜ’NE LAYIK GÖRÜLDÜ.

SEYHAN ÖZDEMİR VE SEFER ÇAĞLAR, IF ÜRÜN TASARIMI ÖDÜLLERİ, DOWNTOWN DESIGN DUBAİ VE MİLANO TASARIM HAFTASI DA DAHİL OLMAK ÜZERE, DÜNYANIN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEKİ ÖNEMLİ MİMARLİK VE TASARIM ETKİNLİKLERİNE AÇILIŞ KONUŞMACISI YA DA JÜRİ ÜYESİ OLARAK KATILIYOR VE BAŞLICA ULUSLARARASI FUARLARDA ÜRÜN TASARIMLARINI SERGİLİYORLAR.

MAP LAMP SERIES

AUTOBAN, TEMEL TASARIM METODLARI İLE YORUMLADIĞI GELENEKSEL CAM İŞLEME TEKNİKLERİNDEN GÖRSEL KATMANLAR TÜRETEREK, ENDÜSTRİYEL ÖLÇEKTE OBJELER ÜZERİNE HARİTALIYOR.

GRAFİK OLASILIKLARIN KURGULANDIĞI MAP ÜRÜN SERİSİ, HER GÜN ETKİLEŞİMDE OLDUĞUMUZ CAM MOBİLYA VE AYDINLATMA ÜRÜN TİPOLOJİLERİNE ALGISAL DENEYİMLER ÖNERİYOR.

SATIN AL